Bize Ulaşın

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edin

bulentbarut@barte.com.tr | TR | EN |

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Barte Dış Ticaret, Eskişehir merkezli bir şirket olup; global çalışmayı misyon edinmiştir. Almanya, Çin ve İstanbul’da bulunan iş ortakları ile ihracat ve ithalat işlemeleri gerçekleştirmektedir.

Barte Europe Ltd (Office 10, Floor 2, 9 Lyben Karavelov str, Plovdiv 4000, Bulgaristan) isimli şirketimiz, Avrupa’nın giriş kapısı niteliğinde AB üyesi olan Bulgaristan ülkesinde kurulmuş olup; lojistik ve Batı Avrupa ülkelerine dağıtım noktasında bir merkez haline getirmeyi amaç edindik.

Seramik, Vitrifiye, Armatür, Banyo Mobilyası ve Yapı Kimyasalları ürün gruplarında anlaşmalı olduğu tedarikçiler ile işbirliğini sürdürmekte olup; doğru ürünü doğru fiyatla müşterilerimize uygun terminlerde sunmayı ilke edinmiştir.

İç ve dış dekorasyon konusunda yurt içi ve yurt dışında bulunan seçkin markaların temsilciliğini yapmakta olup; projeler başta olmak üzere çeşitli taleplere yönelik hizmet vermektedir.

Almanya’nın ve Avrupa’nın en büyük kumaş üreticilerinden Textum firmasının Türkiye’deki temsilciliğini yürüten Barte Dış Ticaret, sandalye, çanta, koltuk vb birçok mobilya malzemesinin farklı özelliklerde, çok sayıda renk ve desen çeşitliliğine sahip kumaşlarının yurt içindeki satışını üstlenmiştir.

Yıllar içinde kazanmış olduğu dış ticaret tecrübesi ve network ağına bağlı olarak oluşturmuş olduğu güven ve etik yaklaşımı merkezine koyan Barte Dış Ticaret, iş ortaklarının % 100 memnuniyetine dayalı bir şekilde faaliyetini sürdürmeyi amaç edinmiştir.